Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi szaleni oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory i wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeżeli ferie są na plaży, na kempingu lub analogicznych okolicznościach – wiele ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe ogrom doskonałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże czasem defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.